Töötajate kontaktid

Maie Bragina

Kooli director

+372 6521643

direktor@53kk.tln.edu.ee

vastuvõtt kokkuleppel telefoni teel (9:00 – 17:00)

Katri Siikki

Direktori asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal

+372 6521644

katri18@hot.ee

vastuvõtt kokkuleppel telefoni teel (7:30 – 16:00)

Olga Kizikova

Algklasside juhendaja

+ 372 6521644

o.kizikova@53kk.tln.edu.ee

vastuvõtt kokkuleppel telefoni teel (7:30 – 16:00)

Svetlana Iljina

Sekretär

+372 6521643

53kk@53kk.tln.edu.ee

Juanita Lambot

Juhiabi

+372 6506487

j.lambot@rmtp.tln.edu.ee

Maria Mattheus

Direktori asetäitja majandusalal

+372 6506487

m.mattheus@53kk.tln.edu.ee

Antonina Minakova

Sotsiaaltöötaja

+372 6521644

a.minakova@53kk.tln.edu.ee

Jelena Petrenko

HEV koordinaator

+372 56985235

elena.petrenko1@gmail.com

Erika Gontšarenko

Kooliõde

+372 56256635

Aleksandr Žemžurov

Huvijuht

53.kkool@gmail.com

Georgi Lagvilava

Infojuht

infojuht@53kk.tln.edu.ee