Õpetajad

Eesti keele õpetajad Klassijuhataja kontakt Ruum
Beljajeva Margarita ritabel@hot.ee 232
Dikovits  Valentina dikovits@53kk.tln.edu.ee 230
Klišova Irina 8a irinaklishova@gmail.com 225
Korpelainen Sülvi 9a korpelainen.sulvi@gmail.com 408
 Laul Victoria
Loodus Julia julia.loodus@gmail.com  231
Nikolenko Svetlana 8b svetlana53kk@gmail.com 316
Jekaterina Janutenene Jekaterina.janutenene@gmail.com 229
Siikki Katri katris18@gmail.com
Talvik Aime aime.talvik@gmail.com 227a
Matemaatika õpetajad
Brusnevskaja Liilia  7b 1416susta@gmail.com 403
Gudinova Valentina valengu@hot.ee 402
Kizikova Olga  12kl o.kizikova@53kk.tln.edu.ee
Šinalskaja Oksana 10b oksankasin@mail.ru 404
Voskolovitš Natalja 6a n.voskolovitch@53kk.tln.edu.ee 401
Keemia õpetajad
Ossipov Vladimir v.ossipov@yahoo.com 201
Ossipova Olga olga.ossipov@yahoo.com 201
Füüsika õpetaja
Sälik Tatjana  6v saylik@53kk.tln.edu.ee 245
Bioloogia õpetaja
Kuljanova Inga 11b Ikuljanova071@gmail.com 302
Geograafia õpetajad
Pavlova Eleonora 8v tess13@rambler.ru 301
Jelena Judina
Saksa keele õpetajad
Kostitškina Tamara tomy.lanz@mail.ru 227
Elvira Velitskaja ella-welitskaja@yandex.ru 137
Žurba Anzela angelam@hot.ee 228
Danik Irina Kira.netz@gmail.com  226
Inglise keele õpetajad
Vasilkioti Tatjana keerchik@hot.ee 407a
Voskoboinikova Ljudmilla l.vosk@mail.ru 407
Polikarpova Rimma rpolikarpova2@gmail.com 417
Buslajeva Tatjana belgardi@rambler.ru  311
Zurba Anžela angelam@hot.ee 226
Natalja Degtearenco  5a n_degtearenco@mail.ru 018
Vene keele õpetajad
Kurst Tatjana 10a tanjakurst@mail.ru 304
Leontjeva Jelena 7a levko117@gmail.com 306
Svetlana Võsotksi 6a lanavysotski@gmail.com 305
Algklasside õpetajad

 

Kotjuzinskaja Jaroslava 4a 53969047@list.ru 125
Latõševa Julia  1b juljala@mail.ru  303
Jakovleva Tatjana 2b tanajak62@gmail.com 127
Kovõtška Svetlana 1a svetlana.kovotska@gmail.com 129
Krasnopevtseva Natalja 2v natalja.krasnopevtseva@gmail.com 131
Lihatšjova Julia 3b lihatsjova@rambler.ru 128
Sergejeva Jelena 2b jelenase8@gmail.com 132
Tjurlik Tatjana 3a tatjana.tjurlik@mail.ru 130
Nessina Oksana 4b oksana702003@mail.ru 126
Drevnjak Ljudmilla 4v ja 1VK mila.dvk@gmail.com 314
Tatjana Golenko golenko.tatjana@gmail.com 307
Ajaloo- ja ühiskonnaõpetajad
Armulik Zaneta 10v asik.65@mail.ru 406
Makarenkova Anna anna.makarenkova@gmail.com 405
Gorbatšova Svetlana svg378@yahoo.com
Arvutiõpetuse õpetajad
Tkatsova Jevgenia   234
Surmai Anna rungoa@hot.ee 235
Kehalise kasvatuse õpetajad
Aleksandrov Gennadi 9b gennadi.alex@gmail.com
Kovõtška Svetlana 1a svetlana.kovotska@gmail.com
Prõttšikova Alla alla53kk@hot.ee
Ustritski Dmitri 10a ustdima75@hot.ee
Esteetikiste ainete õpetajad
Gruba Julia juliagruba@mail.ru 114
Deikina Natalja deinat@rambler.ru 203
Pavljušina Irina 7v irina_0565@hotmail.com 203
Tkatšova Svetlana 5b svetlana.tkatsova@list.ru 308
Judajeva Irina Irina.trud53kk@mail.ru 114
Bochovski Ivan piligrim1@inbox.ru 115
Kovõtška Anastassia LHP anastassia.kovõtska@ekm.ee
Kozlova Julia julie.shik@gmail.com
Jekaterina Urmet  5v jekaterina@maagiline.com
Õpetaja
 Jelena              Rodionova lerona@hot.ee
Väikelkassi õpetaja
               Julia Silk  9VK