Õpetajad

Eesti keele õpetajad Klassijuhataja kontakt Ruum
Beljajeva Margarita ritabel@hot.ee 232
Dikovit Valentina dikovits@53kk.tln.edu.ee 230
Klišova Irina 7a irinaklishova@gmail.com 311
Korpelainen Sülvi 8a korpelainen.sulvi@gmail.com 408
Kransiver Marika 11.kl marika.kransiver@53kk.tln.edu.ee 231
Loodus Julia julia.loodus@gmail.com 225
Nikolenko Svetlana 7b svetlana53kk@gmail.com 316
Jekaterina Janutenene Jekaterina.janutenene@gmail.com 229
Siikki Katri katris18@gmail.com
Talvik Aime

Viktoria Laul

aime.talvik@gmail.com

victoria.laul@gmail.com

227a
Matemaatika õpetajad
Brusnevskaja Liilia 1416susta@gmail.com 403
Gudinova Valentina 12a valengu@hot.ee 402
Kizikova Olga o.kizikova@53kk.tln.edu.ee
Šinalskaja Oksana 9a oksankasin@mail.ru 404
Voskolovitš Natalja 5b.kl n.voskolovitch@53kk.tln.edu.ee 401
Keemia õpetajad
Ossipov Vladimir v.ossipov@yahoo.com 201
Ossipova Olga olga.ossipov@yahoo.com 201
Füüsika õpetaja
Sälik Tatjana saylik@53kk.tln.edu.ee 245
Bioloogia õpetaja
Kuljanova Inga 10b Ikuljanova071@gmail.com 302
Geograafia õpetajad
Pavlova Eleonora 7v tess13@rambler.ru 301
Jelena Judina
Saksa keele õpetajad
Kostitškina Tamara tomy.lanz@mail.ru 227
Elvira Velitskaja ella-welitskaja@yandex.ru 314
Žurba Anzela angelam@hot.ee 226
Kuznetsova Irina LHP Kira.netz@gmail.com
Inglise keele õpetajad
Vasilkioti Tatjana keerchik@hot.ee 408
Voskoboinikova Ljudmilla l.vosk@mail.ru 407
Polikarpova Rimma rpolikarpova2@gmail.com 417
Buslajeva Tatjana belgardi@rambler.ru
Zurba Anžela angelam@hot.ee 228
Natalja Degtearenco n_degtearenco@mail.ru 417
Vene keele õpetajad
Kurst Tatjana 10a tanjakurst@mail.ru 304
Leontjeva Jelena 6a levko117@gmail.com 306
Svetlana Võsotksi 5a lanavysotski@gmail.com 305
Algklasside õpetajad

Tatjana Golenko

 

1v

 

golenko.tatjana@gmail.com

225
Kotjužinskaja Jaroslava 3a 53969047@list.ru 125
Latõševa Julia LHP juljala@mail.ru
Jakovleva Tatjana 1a tanajak62@gmail.com
Kovõtška Svetlana 4a svetlana.kovotska@gmail.com 129
Krasnopevtseva Natalja 2v natalja.krasnopevtseva@gmail.com
Lihatšjova Julia 2b lihatsjova@rambler.ru 128
Sergejeva Jelena 1b jelenase8@gmail.com 137
Tjurlik Tatjana 2a tatjana.tjurlik@mail.ru 130
Nessina Oksana 3b oksana702003@mail.ru 126
Drevnjak Ljudmilla 4v mila.dvk@gmail.com 132
Svetlana Migalenjuk 3v sveta.migalenjuk@mail.ru 303
Ajaloo- ja ühiskonnaõpetajad
Armulik Zaneta 12b asik.65@mail.ru 405
Makarenkova Anna anna.makarenkova@gmail.com 406
Gorbatšova Svetlana svg378@yahoo.com
Arvutiõpetuse õpetajad
Tkatšova Jevgenia 234
Surmai Anna rungoa@gmail.com 235
Kehalise kasvatuse õpetajad
Aleksandrov Gennadi 8b gennadi.alex@gmail.com
Kovõtška Svetlana 4a svetlana.kovotska@gmail.com
Prõttšikova Alla alla53kk@hot.ee
Ustritski Dmitri 9b ustdima75@hot.ee
Esteetikiste ainete õpetajad
Gruba Julia juliagruba@mail.ru 114
Deikina Natalja 9v deinat@rambler.ru 203
Pavljušina Irina 6v irina_0565@hotmail.com 203
Tkatšova Svetlana 4b svetlana.tkatsova@list.ru 308
Judajeva Irina Irina.trud53kk@mail.ru 114
Bochovski Ivan piligrim1@inbox.ru 115
Kovõtška Anastassia LHP anastassia.kovõtska@ekm.ee
Šilko Julia LHP julie.shik@gmail.com
 Anna Lomakina
Jekaterina Urmet jekaterina@maagiline.ee
Õpetaja
Rodionova Jelena lerona@hot.ee
Väikelkassi õpetaja
Julia Silk

Anna Surmai

 7-8 VK

2-5 VK

 juliasilk.juliasilk@gmail.com